Cennik przeprowadzki

Wiemy, że dla klienta przeprowadzka jest bardzo ważnym i jednocześnie stresującym przeżyciem. Zależy mu na wykonaniu przeprowadzki tanio, a równocześnie sprawnie i z dbałością o całe przewożone wyposażenie.
Dlatego naszą pracę realizujemy terminowo i dotrzymujemy zobowiązań.

Przeprowadzki Prywatne

Dokładnej wyceny dokonujemy przez telefon 506-506-506 po odpowiedzi na kilka pytań: dotyczących dostępności wind, odległosci między lokalizacjami, rodzaju i wielkości przewożonych rzeczy, ilosci pracowników potrzebnych do przeprowadzki, wielkości potrzebnego samochodu.

Przeprowadzki dużych mieszkań, domów, biur i firm, dokonujemy po bezpłatnych oględzinach.

Przeprowadzki międzymiastowe wyceniamy indywidualnie.

Nie pobieramy opłaty za dojazd bo mamy samochody na kilku dzielnicach Warszawy.

Wszystkie przeprowadzki biur, firm i mieszkań wykonują nasi profesjonalni pracownicy.

Na życzenie klienta bezpłatnie zabezpieczamy meble kocami przeprowadzkowymi i owijamy folią stretch. Materiały do zabezpieczeń są gratis.
Dostarczamy kartony o wymiarach 40x40x40 przed przeprowadzką w cenie 5 zł za sztukę.
Posiadamy kilka rodzajów wózków na każdym samochodzie, pasy do noszenia ciężkich przedmiotów, zestaw narzedzi do rozkręcania i skręcania mebli, folię stretch, koce przeprowadzkowe do zabezpieczania, pasy do zabezpieczania ładunku.
Wszystkie samochody mamy z najazdami co przyśpiesza przeprowadzkę.
Firma Przeprowadzki Warszawa posiada doświadczonych, młodych  i sprawnych pracowników.
Zapraszamy do kontaktu : 506-506-506

Przeprowadzki Firmowe

Przeprowadzka może być prosta i przyjemna, posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach mniejszych i większych biur, firm, instytucji i urzędów na terenie Warszawy i Polski.

Bez względu na zakres usługi, wielkości biura, ilości stanowisk pracy, gwarantujemy wykonanie usługi w sposób sprawny i terminowy.
Dostarczamy kartony do przeprowadzki firmowej, możemy też pakować mienie w kartony, zabezpieczamy meble, rozkręcamy, skręcamy, przenosimy i przewozimy.

Cenę na przeprowadzki małych firm i biur podajemy przez telefon 506-506-506, jeżeli firma jest duża to bezpłatnie wykonujemy wyceny podczas spotkania.

Cena przeprowadzki uzależniona jest od ilości osób potrzebnych do jej zrealizowania,  ilości i wielkości przewożonych przedmiotów, odległościami między lokalizacjami oraz dostępnością wind.

Posiadamy samochody którymi jesteśmy w stanie wykonać każdą przeprowadzkę.
Wykonaliśmy ponad 1000 przeprowadzek biur i firm.
Zapraszamy do kontaktu: tel. 506-506-506