Poznaj nas

Wiemy, że dla klienta przeprowadzka jest bardzo ważnym i jednocześnie stresującym przeżyciem.
Dlatego naszą pracę realizujemy terminowo i dotrzymujemy zobowiązań.

O Firmie

Przeprowadzka to duże wydarzenie w życiu każdej rodziny i osoby. Zmiana miejsca zamieszkania zazwyczaj dostarcza dużo stresu. Nasza firma przeprowadzkowa powstała z myślą o dostarczeniu klientom usług transportowych na najwyższym poziomie. Jesteśmy specjalistami z ogromnym doświadczeniem w przeprowadzkach. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać przeprowadzki biur i mieszkań gładko i bezboleśnie.

Mamy samochody inne niż wszyscy, są wyposażone w najazdy. Najazd po którym pracownicy wchodzą do samochodu lub bezpiecznie wwożą meble, pozwala zaoszczędzić 20 procent czasu przeznaczonego na przeprowadzki, a co za tym idzie zmniejszyć jej koszty. Na każdym samochodzie mamy 3 rodzaje wózków do wożenia mebli, które wykorzystujemy w zależności od usytuowania mieszkania lub domu.

Standardowo wszystkie meble możemy zabezpieczyć kocami przeprowadzkowymi, których niezbędną ilość posiadamy na każdym samochodzie, następnie meble zabezpieczone kocami owijamy folią stretch. Zajmujemy się też rozkręcaniem i skręcaniem dużych mebli, usługa ta jest bez dodatkowych opłat i wykonujemy ją elektrycznymi narzędziami.

Sprawne przeprowadzki to proces jaki najlepiej zlecić doświadczonej i godnej zaufania firmie. Jeżeli chcemy mieć pewność dobrego wykonania i uchronić nas i mienie przed konsekwencjami błędów wynikających z naszej niewiedzy to należy zlecić usługi transportowe doświadczonym osobom. Profesjonalna firma wykona przeprowadzki szybko i sprawnie. Firma dostarczy materiały do pakowania i zapakuje mienie w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniem. Doświadczenie firmy może uchronić nas przed zniszczeniem rzeczy kruchych jakie należy zabezpieczyć w specjalny sposób.

Wybranie naszej firmy do Twojej przeprowadzki to najlepsza decyzja !!!!

Punktualność

Szybko i na czas. Na nas zawsze możesz liczyć! Gwarantujemy punktualne przewozy.

Kompleksowo

Potrafimy dostosować się do wymagań klienta. Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Bezpieczeństwo

Dostosujemy się do potrzeb naszego klienta aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa.

Profesjonalizm

Jesteśmy firmą profesjonalnie wykonująca przeprowadzki mieszkań, domów i biur.